فروشگاه محصولات سرور

آیا سرور های شما برای برنامه ی حساس به ماموریت و I/O شدید به درایو های سخت افزاری سازمانی با عملکرد بالا نیاز دارند؟ هارد دیسک های HPE Server Enterprise بالاترین سطح عملکرد. و اطمینان را برای بیشترین تقاضای برنامه های کاری شما ارائه می دهند. درایو های سازمانی به شما کمک می کنند تا زمان پاسخ سرور را بهبود بخشید. تراکنش های بیشتری را در ثانیه تامین کرده و سرعت انتقال داده (I/O) را تسریع کنید.

بیش از 3.35 میلیون ساعت از سخت ترین برنامه آزمایش و صلاحیت صنعت 1 برای اطمینان از درایو های ناهموار و مطمئن مشتری پشتیبانی می شود. با نرم افزار HPE Digitally Signed Firm از دسترسی به داده های غیر مجاز به داده های خود جلوگیری کنید. این امنیت و اطمینان را ایجاد می کند که سیستم عامل درایو از یک منبع معتبر تامین می شود و در برابر حملات مخرب محافظت می کند. نماد های خود توصیف شده در HPE Smart Carrier حدس می زند که از وضعیت درایو کار می کند. و حذف نمی شود؟ دکمه مانع از دست رفتن داده ها از خطای انسانی می شود.

عملکرد و قابلیت اطمینان برای هر بار کاری:

هارد دیسک های HPE Server Enterprise برای پردازش معاملات، برنامه های پایگاه داده، تجزیه و تحلیل Big Data و محاسبات با کارایی بالا ایده آل هستند.

نمونه کار های گسترده از راه حل های سفارشی حداکثر 2.4 ترابایت فضای ذخیره سازی را فراهم می کند.

درایو های کارآمد برای مرکز داده محدود شده در نیرو و مکان

آخرین رابط 12G SAS برای افزایش کارایی

برای خرید انواع سی پی یو به صفحه فروشگاه مراجعه کنید
برای خرید انواع هارد سرور به انواع هارد مراجعه کنید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.