فروشگاه محصولات سرور

پردازنده Intel xeon E5-2650 sandy bridge EP سریع، پایدار و مناسب اجرای سرور های شما است. این پردازنده Intel 2.0 GHz (که می تواند توربو را به 2.8GHz برساند.) دارای 8 هسته بزرگ و یک سیستم بزرگ حافظه پنهان L3 20مگابایتی است .و تمام توان مورد نیاز شما را برای اجرای سیستم خود در معیار های بالا برای عملکرد باارزش بالا دارد. این Intel xeon E5-2650 دارای 8 هسته است. به این معنی که هشت پردازنده مستقلی در داخل این تراشه وجود دارد. که آماده تامین انرژی سیستم شما هستند.

این برنامه همچنین با 16 رشته از طریق فن آوری Hyper-Thread اینتل اجرا می شود. که اساسا به این معنی است که سیستم شما مانند 16 پردازنده داخلی کار می کند که به شما امکان محاسبات موازی را می دهد. برنامه های نرم افزاری بسیار رشته ای می توانند کارهای بیشتری را به صورت موازی زودتر انجام دهند.

فرکانس و حافظه پنهان:

این پردازنده با فرکانس 2.0GHz کار می کند. اما می تواند با استفاده از فناوری Turbo Boost 2.0 اینتل تا 2.8GHz تقویت شود. حافظه پنهان پردازنده CPU 20MB حافظه Cache Smart L3 است. که این مقدار اطلاعات را بین هر هسته تقسیم می کند،برای دسترسی سریع به کاهش زمان پردازش در سیستم شما برای عملکرد مداوم. حداکثر اندازه ی حافظه 384GB است. و Intel xeon E5-2650 از نوع RAM DDR3 پشتیبانی می کند. همچنین می تواند تا 40 مسیر PCI Express را پشتیبانی کند.

مجموعه دستورات 64 بیتی است. معماری Intel 64 با اجازه دادن به سیستم ها برای آدرس دهی بیش از 4GB حافظه مجازی و فیزیکی ، عملکرد را بهبود می بخشد. سوکت، اتصالات مکانیکی و الکتریکی بین پردازنده و مادربرد را فراهم می کند. از (LGA 2011(FCLGA 2011 پشتیبانی می کند و اندازه بسته 52.5mm در 45mm است. حداکثر توان طراحی حرارتی 95W است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.