فروشگاه محصولات سرور

سی پی یو Intel Xeon Processor E3-1230

بررسی پردازنده E5-2630

بررسی پردازنده E5-2630 : پردازنده 6 هسته ای Intel Xeon E5-2630 2.30GHz از DDR3 تا چهار کانال پشتیبانی می کند. تا این هسته ها را با داده های کافی تغذیه کند. از پیکربندی دو پردازنده پشتیبانی می شود و فناوری Hyper-Threading قابلیت محاسبه موازی را به سطح بعدی می رساند. این شامل فناوری مجازی سازی است که امکان مهاجرت به محیط های متعدد را فراهم می کند.

این فناوری از فناوری SpeedStep پیشرفته پشتیبانی می کند. که به شما امکان می دهد بین عملکرد و مصرف برق معاملات انجام شود. معماری آن علاوه بر SpeedStep و فناوری مجازی سازی، شامل فناوری های نظارت بر حرارتی و VT-x با جداول صفحه گسترده (EPT) است.

بررسی پردازنده E5-2630

Thermal Monitoring Technologies از طریق چندین ویژگی مدیریت حرارتی، از بسته و سیستم در برابر خرابی حرارتی محافظت می کند. VT-x با جداول گسترده (EPT)، همچنین به عنوان ترجمه سطح دوم آدرس (SLAT) نیز شناخته می شود. شتاب را برای برنامه های مجازی با فشرده سازی حافظه فراهم می کند. این E5-2630 یک سیستم عالی برای کارهای سه بعدی و مدل سازی است. این امر همچنین با پشتیبانی از زیرساخت تعریف شده توسط نرم افزار (SDI) مراکز داده قدرتمند و انعطاف پذیر را قادر می سازد تا نیاز فوری به انعطاف پذیری بیشتر را با سطح بالاتری از اتوماسیون و هماهنگی مرتفع سازند.

این مزایای قابل توجهی در مجازی سازی و امنیت و همچنین هزینه کلی مالکیت و کیفیت بالای محصول تحسین شده اینتل دارد. و خانواده محصولات Xeon 2600 V3 یک راه حل جذاب برای هر سازمانی است.

حافظه پنهان آن 15 مگابایت است و Execute Disable Bit به آن امکان می دهد. تا حافظه را به عنوان قابل اجرا یا غیر قابل اجرا علامت گذاری کند. سرعت کلاک آن 2.30 گیگاهرتز با حداکثر سرعت توربو 2.80 گیگاهرتز برای انتقال تاریخ بالا و 7.2GT/S سرعت باس برای پردازش سریع است.

برای خرید انواع سی پی یو به صفحه فروشگاه مراجعه کنید

فروشگاه سرورتیک

فروشگاه اچ پی مموی

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.